wtorek, 29 kwietnia 2014

Wiosenne inspiracje dla domu



Wiosna rozpieszcza nas promieniami słońca, chociaż czasami ma i zły humor, zsyła nam wtedy ponurą pogodę. Można jednak każdego dnia cieszyć się widokiem kwiatów i wypełnić swój dom kolorem. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie dodatki. Dzisiaj prezentujemy wam garść wiosennych inspiracji. Za pomocą drobnych akcentów, można odmienić swoje wnętrza na wiosnę!

 

Już za pomocą kilku drobiazgów, można całkowicie zmienić swoje wnętrza. Dzisiaj prezentujemy pomysły na metamorfozę sypialni oraz łazienki. W ten sposób można sobie zapewnić, komfort, luksus i w odpowiedni sposób przywitać długo wyczekiwaną wiosnę.

Satyna to symbol luksusu

Sypialnia to miejsce, w którym odpoczywamy, regenerujemy swoje siły, a każdy poranek ma dla nas wielkie znaczenie. Warto zatem rozpocząć nowy dzień w pełni komfortowych warunkach. W tym celu warto zaopatrzyć się we wspaniałą pościel satynową. Jest to materiał miękki i przyjemny w dotyku. Można się otulić jedwabistym, delikatnym dotykiem i poczuć się wyjątkowo. Satyna ma także lekki połysk, dzięki czemu doskonale się prezentuje, nadaje sypialni wymiaru luksusu i oryginalności. Pościel satynowa to także wiele kolorowych opcji estetycznych. Można zdecydować się na wzory kwiatowe lub abstrakcyjne i wprowadzić do swojej sypialni wiosnę.

Łazienka z motywem kwiatowym

Kolejnym akcentem kolorystycznym, jaki warto wprowadzić do swoich wnętrz są dodatki w łazience. Jeśli mamy ochotę na zmianę, nie trzeba się od razu decydować na remont, wystarczy wymienić drobiazgi, by całość zyskała zupełnie nowy wymiar. Doskonałą propozycją na zmianę w tym zakresie są ręczniki.Warto zdecydować się na wiosenną kolorystykę. W tym sezonie modne są fiolety, ale także zielenie czy żółcie. Można zatem stworzyć wspaniałą aranżację, nie wydając na ten cel zbyt dużo funduszy. Najlepiej jednocześnie zdecydować się na wysoką jakość, jaką zapewniają ręczniki w stu procentach bawełniane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz