wtorek, 15 kwietnia 2014

Przygotuj dom na święta


Już niedługo święta Wielkanocy. Na te niezwykłe rodzinne chwile, jakie spędzamy wspólnie, trzeba się koniecznie przygotować. To pole popisu dla każdej gospodyni domowej. Warto zadbać o to, by świąteczny klimat zagościł w naszych wnętrzach. Ja już się za to zabieram, a jak u Was wyglądają przygotowania?

Nieodłącznym elementem świąt są różnorodne dekoracje, dzięki którym można stworzyć wspaniały klimat. Dla mnie w święta najważniejszym miejscem jest stół. To właśnie tutaj, wspólnie spożywamy posiłki i najważniejsze – śniadanie Wielkanocne. Dzielimy się jajkiem i życzymy sobie wszelkich pomyślności. Przy stole też maluchy malują swoje pisanki, starają się podgryźć lukrowanego baranka, a dorośli toczą zażarte dyskusje. Właśnie dlatego dla mnie to stół jest najważniejszy i muszę go zawsze odpowiednio udekorować.


 

Wielkanocny obrus

W tym roku zdecyduję się na wspaniałe, wysokiej jakości obrusy, które będą się pięknie prezentować na rodzinnym stole. Nie dość, że świetnie wyglądają i zapewniają nam świąteczny nastrój, to jeszcze są trwałe, więc wytrzymają nawet największe ataki dzieci. Oprócz tego obrusy mają piękne, mocne kolory, jakie nie znikną nawet po kilku praniach, co dla mnie jest szczególne istotne. Można je bez obaw prać w pralce, a po udanych świętach, na pewno pozostaną na nich ślady wspaniałej zabawy, dlatego właśnie cenię sobie taką wygodę. A u Was jak wygląda obrus po świątecznym śniadaniu?

Jak ozdobić koszyczki wielkanocne?

Kolejną dekoracją, o jaką zawsze troszczę się szczególnie, są serwetki do koszyczków wielkanocnych. Wiadomo, że każde dziecko musi mieć swój koszyczek, dlatego staram się wybierać zróżnicowane ozdoby. Daję też pewne możliwości wyboru moim dzieciom, bo wiadomo, że w tym wieku mają już swój własny gust. Ozdabianie koszyczków z takimi wspaniałymi gadżetami i serwetkami, jakie mamy dzisiaj do wyboru, to czysta przyjemność!

Gotowi do Wielkanocy!


Tak przygotowana do świąt, mogę już zacząć myśleć o potrawach i smakołykach, jakie znajdą się na moim pięknym obrusie i w elegancko przystrojonych koszyczkach. A jak Wam idzie ozdabianie domu na święta? Już najwyższy czas!

Jednocześnie przypominam, iż obrusy, serwetki oraz ozdoby do koszyczków dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym ;-) 

ZAPRASZAM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz