środa, 28 maja 2014

Wyjątkowy pokój dziecięcy?Pokoje dzieci to szansa na to, by poszaleć z aranżacją. Oczywiście nie można przesadzić, ale na pewno nam rodzicom znacznie więcej tutaj wolno. Takie wnętrza warto wyposażyć w meble nie tylko estetyczne, ale także bezpieczne dla maluchów. Dzisiaj pokażę Wam, w jaki sposób można taki efekt uzyskać.

FOTEL JOKER Nie po raz pierwszy powiem, że warto doceniać rodzimych producentów. Polskie meble dla dzieci to specjalne linie produktów, jakie spełniają wszelkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Decydując się na takie propozycje, stawiam na wysokiej jakości, trwałe tkaniny, jakie jednocześnie są bezpieczne w kontakcie ze skórą dziecka. Wybieram meble o odpowiednich kształtach, by nie stanowiły ryzyka uderzenia się, gdy dziecko zacznie raczkować, a później już samo buszować w swoim pokoiku. Polska produkcja i atesty to gwarancja, że zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo. W innych produktach, zawsze mamy do czynienia z ryzykiem, na które mnie, jako mamy po prostu nie stać.

Siedzisko dla malucha
 
Już w wieku około dwóch lat maluch sam panuje nad przestrzenią, dobrze, jeśli ma swój pokój. Poczucie własności jest tutaj dość ważne. Dziecko ma swoje ulubione miejsca, ja zadbałam także o to, by były one bezpieczne. Bardzo ważne jest odpowiednie siedzisko. Tutaj dziecko odpoczywa, ogląda swoje ulubione bajki, czyta książki, a także prowadzi z nami zażarte dyskusje. Wybrałam fotel,który jest bezpieczny dla dziecka, gdyż jest polskiej produkcji i z naturalnych tkanin, a jednocześnie jest to bardzo stylowe rozwiązanie dla każdego wnętrza. Można swojemu dziecku stworzyć prawdziwy pałac. Dobrym pomysłem są także wspaniałe dziecięce fotele z atestowanej ekoskóry. Są trwałe i bardzo łatwe w czyszczeniu – co przy dzieciach ma wielkie znaczenie. Taka elegancja sprawdzi się w pokoju każdej małej księżniczki.

Kołyska jest niezbędna

Kiedyś kołyska była podstawą, dzisiaj już się o takich meblach zapomina, ale moim zdaniem niesłusznie. Polecam wszystkim kołyskę, zwłaszcza, że dzisiaj na rynku można znaleźć wiele wspaniałych mebli tego rodzaju i to z ręcznie wykonanymi aplikacjami. Podwieszane kołyski to wygoda i świetne miejsce wypoczynku dla dzieci w pierwszych miesiącach ich życia, a także spore ułatwienie dla każdej mamy, co potwierdzam na swoim przykładzie. Kołyska powinna być wyściełana bawełną, posiadać odpowiednie atesty. Jednocześnie jest to świetna dekoracja wnętrza dziecięcego pokoiku. Dziecko się w niej uspokaja, a i mama jest w pełni zadowolona!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz