poniedziałek, 19 maja 2014

Wyjątkowo na Dzień MatkiWielkimi krokami zbliża się wyjątkowy moment. Dzień Matki to taka okazja, o jakiej nie można zapomnieć. Warto w tym dniu sprawić swoim mamom jakiś drobiazg, który w prosty sposób wyrazi nasze uczucia i wdzięczność za wszystkie trudy, wychowanie i opiekę. Pokażę Wam dzisiaj kilka pomysłów na wyjątkowe i niedrogie prezenty. Ich emocjonalna wartość jest jednak oczywiście znacznie wyższa.

 

W Dniu Matki liczy się przede wszystkim pamięć i drobne gesty. Nasze mamy często zapominają same o sobie, opiekując się całą rodziną i dbając o dom. Dlatego w tym dniu warto dać im coś, co będzie dotyczyło wyłącznie ich sfery kobiecej. Oto garść moich pomysłów.


Coś dla ciała, coś dla duszy

Świetnym prezentem dla każdej mamy będą dobrej jakości kosmetyki. Proponuję kremy i balsamy do ciała w pięknych zapachach, antyalergiczne i fantazyjne mydełka, które wygładzają skórę i sprawiają, że każda kobieta od razu czuje się znacznie lepiej. Dodatkowo nowoczesne kosmetyki są pięknie zapakowane, dzięki czemu idealnie pasują na taką okazję. W ten sposób pokazujemy swojej mamie, że chcemy, by o siebie zadbała. Sama pewnie wolałaby kupić coś dzieciom, zamiast zająć się swoją urodą… Jak to każda mama!


Dom to królestwo każdej mamy

Nie ma chyba kobiety, dla której dom nie byłby ważny. Matka dba o rodzinę, ale i o wystrój swoich wnętrz, żeby stworzyć przytulną, domową atmosferę, a tutaj ważne są detale. Dlatego proponuję Wam jako pomysł na prezent na Dzień Matki świetne gadżety dla domu. Mogą to być nowe, ekskluzywne ręczniki, luksusowa pościel satynowa i eleganckie zestawy kuchenne, jakie sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Taki prezent to strzał w dziesiątkę.

Sama zrób sobie prezent!

Nie ma powodu, by samej sobie nie zrobić prezentu z okazji Dnia Matki, jeśli mamy u boku rozkoszne maluchy. W tym roku planuję zapewnić sobie odrobinę rozpieszczenia dla moich włosów, decydując się na luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne. Również moje ciało potrzebuje odnowy biologicznej i chwili tylko dla siebie, dlatego oprócz wspaniałego balsamu wygładzającego skórę, zamierzam wybrać się do sauny z moimi nowymi ręcznikami. Mają specjalne gumki, dzięki czemu w takim wypadku sprawdzą się idealnie. Każda kobieta powinna także sama o siebie zadbać w Dniu Matki, bardzo polecam taki luksus, chociaż raz w roku!

Więcej propozycji na Dzień Matki znajdziecie na: www.sklepszkrab.pl
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz